Pénzügyi asszisztens

Az ENCO EUROPE Energetikai Tanácsadó Kft. pénzügyi asszisztens munkatársat keres budapesti irodájába.

Elvárások:

  • Pénzügyi területen szerzett gyakorlat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Pénzügyi, számviteli végzettség
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Magas fokú önállóság
  • Feladatok:

  • Házipénztár kezelése
  • Kimenő számlák kiállítása,
  • Kimenő és bejövő számlák rögzítése, feldolgozása
  • Megrendelések kezelése
  • Könyvelővel való kapcsolattartás
  • Irodaszerek rendelése
  • Kollégákkal való pénzügyi elszámolás
  • Fénymásolás, fax és telefonok kezelése
  • Kimenő és bejövő levelezések, számlák lefűzése, nyilvántartása
  • Általános ügyintézés (bank, posta stb..)
  • Kintlévőségek kezelése
  • Bevallások elkészítése (pl. Intrastat)
  • Nyilvántartások vezetése
  • Hibabejelentések kezelése és teljes körű ügyintézése
  • Egyéb általános irodai feladatok
  • Előny:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Kulcs Soft Ügyvitel ismerete
  • Több éves tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint
  • Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 152-156.

    A jelentkezéshez kérjük töltse ki az alábbi űrlapot!

    A nyelvtudást és az Excel tudást az állásinterjún teszteljük.

    Csatolmány / CV