Energetikai szakreferens

Energetikai szakreferens állás

Az ENCO EUROPE Energetikai Tanácsadó Kft. energetikai szakreferens munkatársat keres budapesti irodájába.

Feladatok:

A mindenkor hatályos jogszabályok szerinti feladatok ellátása Ügyfeleink részére:

  • Az energia beszerzéssel, energiabiztonsággal, energiahatékonysággal kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Energia hatékony szemlélet kialakítása az Ügyfeleknél.
  • Energiahatékonysági fejlesztések, beruházások és energia megtakarítások kimutatása.
  • Kötelezett Ügyfelek esetében energetikai audit támogatása.
  • Kötelezett Ügyfelek esetében almérők nyilvántartása.
  • Havi és éves jelentések elkészítése, és megküldése Ügyfelek számára.

  • Elvárások / szükséges kompetenciák:

  • Felsőfokú vagy energetikusi végzettség
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Megbízható, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Energetikai auditálási tevékenység folytatásához szükséges szakmai vizsgát teljesítette.
  • Energetikai auditálásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Energia piaci ismeretek
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatások, költségtérítések
  • Bejelentett, heti 40 órás munkaviszony
  • Normál munkarend (H-P / napi 8 óra + fél óra ebédidő)
  • Modern infrastruktúrájú munkahely, fiatalos környezet
  • Biztos háttér, folyamatos szakmai támogatás
  • Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást
  • Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 152-156.

    A jelentkezéshez kérjük töltse ki az alábbi űrlapot!

    Csatolmány / CV